Vyplňte elektronickou přihlášku ke studiu. Po té vám, na uvedenou emailovou adresu, bude zasláno potvrzení. Doporučujeme pečlivou kontrolu, než formulář odešlete.  V nejbližší době se vám ozveme a ověříme, zda nadále trvá zájem o studium. Pokud ano, dostavíte se na zvolenou pobočku ke zjišťovací zkoušce (toto se týká pouze uchazečů o studium hudebního nástroje). V mimohudebních oborech vás bude kontaktovat přímo učitel daného předmětu.  
Pokud již máte založen uživatelský účet, přihlašte se kliknutím na "Přihlásit" v pravém horním rohu okna.
Pokud účet založen nemáte, postupujte stejným způsobem a na přihlašovací stránce klikněte na odkaz "Zaregistrujte se". Budete přesměrováni na registrační formulář, kde si po vyplnění patřičných údajů, můžete účet vytvořit. Jako uživatelské jméno použijte pokud možno své jméno a příjmení (pro usnadnění identifikace). Vpřípadě kolize těchto údajů s jiným, již zavedeným uživatelem si můžete použít jakoukoli jinou kombinaci znaků. Po registraci Vám bude zaslán ověřovací e-mail. Tento je nutné potvrdit do týdne od odeslání, poté jeho platnost vyprší a Vaše žádost o vytvoření účtu bude zrušena.
Po úspěšném přihlášení se vám v pravém horním rohu nabídne možnost "Spravovat děti". Na stránce pro správu dětí, vložíte data svých dětí (budoucích či stávajících žáků) a poté již budete moci odeslat přihlášku ke studiu, komunikovat se školou, nebo průběžně sledovat údaje o jejich studiu.
Pokud se hodláte přihlásit do studia pro dospělé, zadejte jako údaje dětí svá data.
Jak začít ...
Sídlo školy
Písková 126
Praha 4, 143 00
IC 47114142