CHCEŠ STUDOVAT NA NAŠÍ ŠKOLE?

AKTIVNÍ SENIOR

Být aktivním seniorem nikdy nebylo jednodušší. Nechcete vy nebo, aby některý Váš příbuzný jen seděl doma? Zapojte ho do programu aktivního stáří. Obsahem této aktivity je spojovat a sdružovat seniory při námi pořádaných akcí. Zúčastnit se našich akcí může kdokoliv, vždyť i spojování různých generací a prolínání jejich životních zkušeností a postojů obohacuje naše životy.

DIGITÁLNÍ FOTOGRAFIE

Již třetím rokem bude probíhat výuka digitální fotografie pro seniory na dubečské pobočce.  Každé úterý od 10:30 do 12:00 se zde schází skupina nadšenců, kteří chtějí prohlubovat své znalosti v této oblasti. Ve školním roce 2016/2017 vydala škola v nízkém nákladu kalendář žáků-seniorů s jejich fotografiemi tematicky zaměřenými na městskou část Dubeč a její okolí. V březnu pak prezentovali svou práci na 1. Benefičním plese pořádaném naší školou.

APP YOUR SCHOOL

Mezinárodní projekt „App Your School“ si klade za cíl rozvíjet kreativitu žáků za pomoci digitálních technologií v rámci školní výuky. Toho chce dosáhnout prostřednictvím testování a zavádění inovativních vzdělávacích postupů. Cílem je zavedení nových průřezových metod (tzv. digitálních ateliérů), které otevřou dialog mezi studenty, školami a společností. Hlavním výsledkem je celková podpora rozvoje školy jako místa rozkvětu představivosti, myšlení a testování metod budoucnosti.

Projekt se zaměřuje na testování a implementaci inovativních metod a postupů v oblasti vzdělávání, a to na druhých stupních základních škol v 8 evropských zemích: Česká republika, Finsko, Řecko, Itálie, Litva, Polsko, Portugalsko, Turecko.

Spolupracujeme

Kde nás najdete?

Přejít nahoru